09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-079 Katowice

ul. Gliwicka 2/8

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt

VR escape room łączą zalety normalnego escape room z ideą wirtualnego świata i możliwościami, które mu towarzyszą. Nie ma żadnych elementów stałych lub ruchomych, nasza sala zabaw to otwarta przestrzeń a wszystko dzieje się w wirtualnej rzeczywistości. W łatwy sposób można zmieniać pokoje, przenosić się między misjami, zmieniać scenariusze rozwiązań.

Chcesz wyjść ze znajomymi na party, zrobić komuś prezent na urodziny, niespodziankę - zapraszamy do nas. VR Escape room to fajna atrakcja w Katowicach. Szukanie szyfrów, rozwiązywanie zagadek, scalanie elementów, rozpracowywanie zadań logicznych to wciągająca zabawa, która wymaga sprytu i szybkiej dedukcji. Odwiedzaj miejsca, które realnie byłyby zbyt niebezpieczne lub wręcz niemożliwe do przeżycia.

Druk Zgody

Regulamin

FAQ

VR Escape Room Katowice !!!

VR Escape room Katowice !!!

Ark Park to przygoda w parku jurajskim, naturalnym środowisku dinozaurów. Do zwiedzania mamy wiele lokalizacji - tropikalną dżunglę, jak i ośnieżone, wysokogórskie szczyty, czy też rozległe stepy. Ponadto, w grze jest zoo, gdzie możemy bawić się ze stworzeniami, których geny udało nam się znaleźć – mowa zarówno o głaskaniu, jak i karmieniu, czy nawet ich malowaniu.

Zostań kolejnym wielkim bogiem Asgardu, zanurzając się w legendarnym świecie mitologii nordyckiej. Opętaj różne klasy śmiertelnych bohaterów, rozwiązuj zagadki większe niż życie i przekształcaj zwierzęta w wojowniczych towarzyszy, których poprowadzisz do bitwy.

Ciesz się pierwszym laboratorium edukacyjnym dla VR. Wejdź w interakcję z kilkoma różnymi obiektami edukacyjnymi, symulacjami, animacjami, środowiskami i grami.