VR Escape room Katowice !!!

VR Escape Room Katowice !!!

FAQ

Regulamin

Druk Zgody

VR escape room łączą zalety normalnego escape room z ideą wirtualnego świata i możliwościami, które mu towarzyszą. Nie ma żadnych elementów stałych lub ruchomych, nasza sala zabaw to otwarta przestrzeń a wszystko dzieje się w wirtualnej rzeczywistości. W łatwy sposób można zmieniać pokoje, przenosić się między misjami, zmieniać scenariusze rozwiązań. Gry escape room VR dostępne są dla 1-4 graczy, osoby towarzyszące mogą oglądać postępy rozgrywki na 55" monitorach. Zapraszamy!!!

MISSION SIGMA

AKCJA Gracze: 2-4 Trudność: Łatwe

Okazuje się, że na dachu opuszczonego wieżowca maniak zainstalował głowicę nuklearną z zegarem. Sam budynek zamieniono w wieżę wypełnioną skomplikowanymi pułapkami i przeszkodami. Polecono cię jako specjalistę od takich zagadek, a tajne służby pomogły ci zinfiltrować dziedziniec. Reszta zależy od Ciebie. Czy potrafisz ominąć wszystkie pułapki i zapobiec atakowi nuklearnemu?

CHRISTMAS

AKCJA Gracze: 1-4 Trudność: Łatwe

Boże Narodzenie jest zagrożone! Mikołaja złapana śnieżyca, stracił wszystkie prezenty i nie może znaleźć drogi do domu. Aby pomóc Mikołajowi znaleźć jego dom, musisz zapalić światła na największej choince w lesie. Jednak zanim to zrobisz, będziesz musiał dotrzeć do miejsca, w którym mieszka Mikołaj na biegunie północnym i wszystko uporządkować. Dowiedz się, dlaczego magiczne elfy odmawiają pracy, a prezenty nie docierają do dzieci. 

THE PRISON

AKCJA Gracze: 2-4 Trudność: Trudne

Twój zespół policji od lat rozprawia się z gangami przestępczymi i nie bierze jeńców. Zostałeś wrobiony i osadzony w więzieniu na podstawie sfingowanych zarzutów. Twoi przyjaciele wciąż jednak są na wolności. Plan ucieczki jest już gotowy, a teraz będziesz potrzebować całej odwagi, całej przebiegłości i szczęścia, aby dostać się na wolność i oczyścić swoje imię. I kontynuować walkę o sprawiedliwość.

CYBERPUNK

AKCJA Gracze: 2-4 Trudność: Trudne

To początek XXII wieku. Korporacje walczą ze sobą o dane, które stały się najcenniejszym towarem na rynku. Twoja grupa, złożona z cyborgów wyposażonych w specjalne umiejętności, postanowiła ukraść rzadkie dane z archiwów wpływowej korporacji. Infiltrując kompleks niepostrzeżenie, musisz dostać się do archiwów i pobrać pamięć stosu. Ale nie będzie z tym nic łatwego.

HAUSE OF FEAR

HORROR Gracze: 1-4 Trudność: Łatwe

Noc. Opuszczona, zniszczona chata w lesie. Pajęczyny w rogach, kurz na podłodze, zniszczone meble i... ani jednej żywej duszy. Ku swojemu przerażeniu zdajesz sobie sprawę, że jesteś złapany w pułapkę. Czyjaś sylwetka błyska w przyćmionym świetle świecy... A może to była sztuczka światła? Czy jesteś gotowy na pokonanie swoich lęków i zagłębienie się w sekrety tego mrocznego miejsca?

SANCTUM

HORROR Gracze: 2-4 Trudność: Średnie

Czas odwiedzić stary opuszczony klasztor, w którym osiadł kult starożytnego bóstwa. Będziesz musiał zaryzykować nie tylko swoje życie, ale także duszę, gdy natkniesz się na tajemniczą siłę, która drzemie w lochach pustego klasztoru. Aby dowiedzieć się, co stało się z twoim przyjacielem i uciec od zjawisk paranormalnych, będziesz musiał zmierzyć się z przerażającymi sekretami, które skrywa to mroczne sanktuarium i rozwiązać starożytne zagadki.

SIGNAL LOST

AKCJA Gracze: 1-4 Trudność: Średnie

Połączenie z orbitującą wokół Ziemi tajną stacją badawczą „Asgard” zostało niespodziewanie utracone pięć godzin temu. Później stacja przeniosła się na zanikającą orbitę. Została tylko godzina, zanim „Asgard” wejdzie w atmosferę naszej planety. Jeśli stacja spadnie na Ziemię, doprowadzi to do milionów ofiar. Jesteś częścią zespołu ratunkowego, który ma przywrócić sprawność systemów stacji, niezbędnych do skorygowania orbity.

JUNGLE QUEST

AKCJA Gracze: 2-4 Trudność: Średnie

Podczas spaceru po parku trafiłeś na portal, który prowadzi do tajemniczego świata. Przed tobą pojawia się niesamowite sanktuarium zamieszkane przez zwierzęta. Ale jak wrócić? Aby znaleźć drogę do domu, musisz rozwiązać szereg zagadek i odkryć tajemniczy świat latających wysp.

SURVIVAL

AKCJA Gracze: 1-4 Trudność: Średnie

Planowałeś niezapomnianą wakacyjną podróż ze znajomymi. Nie spodziewałeś się jednak, że zmieni się to w zadanie przetrwania. Piorun uderzył w samolot i rozbił się obok małej niezamieszkanej wyspy na Oceanie Spokojnym. Nadajnik w kokpicie działa nieprawidłowo i nie pozwala na dostrojenie go do fali radiowej, której potrzebujesz, aby wezwać zbawienie. Kto wie, jak długo będziesz musiał czekać, aż pomoc nadejdzie...

CHARNOBYL

AKCJA Gracze: 1-4 Trudność: Średnie

Gdybyśmy tylko mogli zmienić przeszłość, albo być świadkami wydarzeń, które zmieniły świat... Czy można zmienić los? Cofnij się w czasie, aby sprawdzić, czy można zmienić sytuację, z której wydawało się, że nie ma wyjścia. Co wydarzyło się w noc wypadku? Co stało się później? Znajdź odpowiedzi na pytania, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi. Opuszczone miasto Czarnobyl może opowiedzieć ci swoją historię...

ALICE

AKCJA Gracze: 1-4 Trudność: Trudne

Zanurz się w świat prawdziwej magii! Musisz odkryć tajemnice Królowej Kier, która rzuciła czar na Krainę Czarów. Wypij miksturę zmniejszającą i podążaj za Białym Królikiem przez pokręcone labirynty świata za lustrem, gdzie wszystko jest wywrócone do góry nogami. Pomóż Kapelusznikowi, który utknął w czasie, uporządkować bałagan na szalonej herbacie. Kot z Cheshire poprowadzi Cię przez zaczarowany gąszcz Mrocznego Lasu. Uratuj wróżki, które znają tajemnicę złej królowej, korzystając ze wskazówek mądrej Gąsienicy. 

11 NOWYCH VR ESCAPE ROOM

WSZYSTKIE GRY W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Kontakt

gamerooms.pl@gmail.com

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

Godziny otwarcia

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00