12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt

Gra logiczna, która umieszcza Cię w wypolerowanych butach elitarnego tajnego agenta. Musisz próbować przetrwać śmiertelne sytuacje w trudnych i wciągających miejscach. Wykonaj każdą operację używając umiejętności rozwiązywania problemów i rozwagi oraz mocą telekinezy, którą dysponują wszyscy nasi agenci.

Red Matter to oparta na fabule gra przygodowa, której akcja toczy się podczas dystopijnej zimnej wojny science fiction. Wciel się w rolę agenta Epsilon, astronauty Unii Atlantyckiej wysłanego do opuszczonej bazy Volgravian na Rhea, jednym z księżyców Saturna. Twoja misja: zbadać podejrzany, ściśle tajny projekt badawczy.

„Co trzeba zrobić, żeby przeżyć w pracy?” Gracze są zachęcani do rozwiązania szeregu trudnych łamigłówek, aby uciec z biura, zanim mikro chip w ich głowie eksploduje. Masz 15 minut aby wydostać się z zamkniętego biura.

Jesteś sam w pokoju z bombą. Twoi przyjaciele, „Eksperci”, mają instrukcję potrzebną do jej rozbrajania. Ale jest pewien haczyk: Eksperci nie widzą bomby, więc wszyscy będą musieli o tym porozmawiać – śpieszcie się czas jest ograniczony!

PAGAN PEAK VR zabiera gracza w podróż do najciemniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Gracz trafia do tajemniczej alpejskiej chaty, schwytany przez zabójcę KRAMPUSA. Jedyną szansą na ucieczkę jest zbadanie chaty i rozwiązanie zagadek, które zadał zabójca, wnikając coraz głębiej w jego psychikę. Wciel się w detektywa i psychologa, aby przezwyciężyć sztuczki zabójcy i wyjść z życiem...

Transpose to wymarzona i przecząca grawitacji gra logiczna z manipulacją czasem w VR. Gracze muszą rozwiązywać coraz bardziej złożone łamigłówki fizyczne, odkrywając niezwykle surrealistyczny świat.

Nevrosa — to jest gra z gatunku Escape Room, łącząca w sobie fascynujące zagadki, gorące sceny walki i elementy horroru. Cel — wydostać się z laboratorium, wypełnionego przez tajemnicze urządzenia i przerażające stworzenia. Kilka zakończeń w zależności od twojego wyboru.

Wejdź w surrealistyczną przygodę, w której łamigłówki są budowane ze snów i wspomnień. Rozwiąż zagadkę starożytnego artefaktu. Przemierzaj świat, który zmienia się wokół ciebie.

Posiadamy ponad 70 gier Virtual Reality. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowe tytuły. Śledzimy trendy na rynku gier  i pojawiające się nowości. Staramy się w każdym miesiącu dodać nową grę do naszej puli.

 Wszystkie tytuły ułożyliśmy w takich kategoriach: zręcznościowe, logiczne, horrory, strzelanki, sportowe, przygodowe. Coraz bardziej popularne stają się gry escaperoomVR jest to bardzo bezpieczna forma zabawy a emocje są prawie takie same jak w prawdziwym escaperoom. Oczywiście można u nas skorzystać z takiej rozrywki. Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie VR w Katowicach.

LOGICZNE

Akcja, Bijatyki

Regulamin

FAQ

Druk Zgody

Zastępując korzystającego z toalety kolegę, trafiasz na jego stanowisko pracy. Widzisz tajemniczą konsolę i zielony ekran przedstawiający rozpikselowany obraz jakiegoś miasta. Tuż obok dostrzegasz zaś wielki czerwony przycisk z prostą instrukcją: „niczego nie dotykaj”! Naciśnij przycisk raz lub wielokrotnie. Twoje działania będą mieć konsekwencje, które zawiodą cię do jednego z ponad 30 unikalnych zakończeń.