Chcesz zaskoczyć swoich najbliższych niebanalnym, niezapomnianym prezentem? Zorganizujemy dla Ciebie w naszym salonie imprezę urodzinową, imieninową lub rocznicę ważnego wydarzenia. Satysfakcja i niespodzianka gwarantowana. Dla dzieci stworzymy super zabawę, mogą współpracować jako grupa lub rywalizować między sobą przy wykorzystaniu możliwości rzeczywistości wirtualnej. Jedzenie i napoje można przynieść swoje lub my zajmiemy się cateringiem.

 

PANIEŃSKIE KAWALERSKIE

IMPREZA FIRMOWA

URODZINY

Atrakcje, emocje, rozrywka to części składowe udanej imprezy integrującej. A wszystkie te części łączy w sobie wirtualna rzeczywistość.  Zabawa, współpraca i rywalizacja z koleżankami i kolegami w VR dają dużo śmiechu i pozytywnych wrażeń.  Nasze stanowiska VR to zupełnie nowy wymiar rozrywki, jak również nadanie innowacyjnego charakteru i wyróżnienie wydarzenia Twojej firmy.

Organizujemy catering ciepły lub zimny albo przynieście coś swojego (alkohol i przekąski).

W ten dzień warto zaszaleć, a zabawa w wirtualnym świecie jest atrakcją od której warto zacząć ten wieczór. Panie i Panowie w naszym salonie będzie mnóstwo śmiechu, emocji i adrenaliny. W naszej ofercie mamy wiele różnorodnych pozycji, które sprawią że każdy z uczestników będzie się wyśmienicie bawił i wyjdzie od nas zadowolony.

Własny alkohol i przekąski dozwolone albo my możemy zapewnić poczęstunek. 

TWORZYMY  WYJĄTKOWE IMPREZY 

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt