12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt

HORRORY

Descending to horror VR z elementami puzzli. Wcielasz się w nowego właściciela domu, a Twoim celem jest złamanie klątwy rzuconej na posiadłość. Poznasz tajemnice przeszłości i zmierzysz się z przerażeniem, jakie czai się w pokojach. Czy przeżyjesz, czy będziesz ginął w kółko...?

Jesteś uwięziony głęboko w ogromnym lochu. Zbadaj go, przeżyj i znajdź sposób na ucieczkę. Twoją jedyną bronią będzie skradanie się, twoja własna odwaga i słabe światło. Dreadhalls to intensywne i przerażające doświadczenie, nie dla osób o słabym sercu. Zostałeś ostrzeżony!

Pewnego pięknego wieczoru otrzymujesz wiadomość od swojej przyjaciółki Ady, że w pobliżu Szpitala Psychiatrycznego Santa Monica dzieje się coś mistycznego. Sprowadzono tam najbardziej beznadziejnych psycholi ze wszystkich stanów! Bierzesz więc kamerę wideo i postanawiasz sprawdzić, co się tam naprawdę dzieje. Ale historia, w którą się wpakujesz, jest tak przerażająca, że zapamiętasz ją na całe życie! I tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz rozwikłać tę plątaninę chaosu i horroru i przeżyć.

The Exorcist: Legion VR. W tej serii zmierzysz się z szeregiem nadprzyrodzonych istot, gdy Twoja podróż rozpocznie się w Bostonie i zakończy w jednym z najciemniejszych, najbardziej zapomnianych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Ta kolekcja zawiera 'Chapter 1: First Rites', 'Chapter 2: Idle Hands', 'Chapter 3: Skin Deep', 'Chapter 4: Samaritan' i 'Chapeter 5: The Tomb'.

Blair Witch: VR Edition to oparty na opowieści psychologiczny horror, którego akcja rozgrywa się w świecie Blair Witch. Wciel się w Ellisa, byłego policjanta z trudną przeszłością, który dołącza do poszukiwań zaginionego chłopca w legendarnym lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland.

FOREWARNED to kooperacyjny survival horror dla 1-4 graczy. Przygotuj się i zagłęb się w ruiny starożytnego Egiptu wraz ze swoim zespołem kolegów archeologów. Zbadaj otaczające cię zjawiska, zbieraj skarby, odkrywaj wiedzę i przetrwaj zło, które czai się w środku.

Layers of Fear VR to pierwszoosobowa gra grozy oparta na bogatej, mrocznej fabule. Eksploruj otoczenie pełne makabrycznych dzieł sztuki i odkrywaj tajemnice, rozwiązując zagmatwane zagadki. Wciel się w malarza, który pragnie stworzyć swoje opus magnum… zanim postrada zmysły.

Staw czoła wszystkim okropnościom, jakie żywi i umarli mogą zaoferować w świecie The Walking Dead. Podróżuj przez ruiny miasta walcząc, skradając się, przeszukując i przeżywając każdego dnia, odkrywając tajemnicę Nowego Orleanu w kultowych dzielnicach. Odszukaj wszystko, co możesz wykorzystać, żywność, narzędzia i wskazówki.

Wciel się w miejski odkrywcę badającego tajemniczą sprawę zaginionego chłopca. Podnieś latarkę i odkryj sekrety opuszczonej willi w środku ciemnego lasu w Niemczech. Zanurz się w prawdziwym, kinowym realizmie, eksploruj interaktywny wszechświat, zbieraj wskazówki i odważ się zapuścić głębiej w mistyczny świat, w którym twoje działania mogą mieć poważne konsekwencje.

Posiadamy ponad 70 gier Virtual Reality. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowe tytuły. Śledzimy trendy na rynku gier  i pojawiające się nowości. Staramy się w każdym miesiącu dodać nową grę do naszej puli.

 Wszystkie tytuły ułożyliśmy w takich kategoriach: zręcznościowe, logiczne, horrory, strzelanki, sportowe, przygodowe. Coraz bardziej popularne stają się gry escaperoomVR jest to bardzo bezpieczna forma zabawy

a emocje są prawie takie same jak w prawdziwym escaperoom. Oczywiście można u nas skorzystać z takiej rozrywki. Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie VR w Katowicach.

Udaj się na wyprawę w głąb wielkiego dworu i wchodź w interakcje z prawie wszystkimi obiektami, jakie tam znajdziesz. Aby znaleźć i uratować swoją córkę, w poszukiwaniu ukrytych wskazówek zaglądniesz do wszystkich zakamarków starego dworu. Stając do walki lub starając się uciec przed otaczającym Cię koszmarem, będziesz korzystać z różnych przedmiotów.

Phasmophobia to internetowy horror psychologiczny dla 4 graczy. Aktywność paranormalna rośnie i to od Ciebie i Twojego zespołu zależy, czy wykorzystasz cały sprzęt do polowania na duchy, który masz do dyspozycji, aby zebrać jak najwięcej dowodów.

Akcja, Bijatyki

Regulamin

Druk Zgody