Gamerooms.pl

Gry VR dla 5 - 6 osób

Przed rezerwacją proszę o kontakt telefoniczny w celu wybrania terminu.

Lista gier dla 5 -6 osób Gamerooms.pl

Wprowadźcie nowy wymiar zabawy z grami VR dla 5-6 osób! Zestawienia strategii, współpracy i ekscytujących wyzwań stworzą niepowtarzalne chwile, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Przyjdźcie i doświadczcie razem magii wirtualnej rozrywki!

Skarbiec został odkryty, szykuje się napad. Dołącz do walki jako policjant lub złodziej i wejdź do środka banku. Prowadź strzelaninę z pełną swobodą ruchów w tej strzelance VR opartej na lokalizacji.

Apokalipsa nadeszła! Ty i twoi przyjaciele podejmujecie ostatnią walkę, aby bronić się przed nieumarłymi. Masz 30 sekund na przygotowanie obrony i wybranie broni, zanim zaatakują zombie. Z każdą falą zombie stają się szybsze, a ciśnienie rośnie. Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać apokalipsę?

Przydzielaj zadania, współpracuj i przerzucaj tyle burgerów, ile tylko możesz. W miarę postępów Twoich i Twoich szefów kuchni przepisy będą coraz bardziej skomplikowane, a aby klienci byli zadowoleni, wymagana jest intensywna praca zespołowa.

 

Ty i twój oddział bohaterskich cyfrowych wojowników próbujecie wykorzenić wirusa, który przejął wasz system. Szybka futurystyczna strzelanka z dynamicznymi elementami rozgrywki. Unikaj laserów, kul, zapór ogniowych, a wszystko to, próbując zniszczyć wroga za pomocą podwójnych dział laserowych.

Zmierz się z przyjaciółmi w intensywnym, futurystycznym turnieju! Połącz siły lub walcz w bitwie każdy na każdego o najwyższy wynik. Uważaj, ponieważ gracze nie są jedynym niebezpieczeństwem, na które należy uważać!

Orki, gobliny i groźny smok chcą zniszczyć święte drzewo! Ty i twoja grupa bohaterów zostaliście wezwani, aby powstrzymać to zło i zaprowadzić pokój w krainie wróżek. Niebezpieczna misja, która może przytłoczyć nawet najbardziej doświadczonego poszukiwacza przygód.

 

Nasi Klienci piszą

Zanurz się w świat gier VR razem z przyjaciółmi! Nasze gry VR dla większej liczby osób to niezapomniana przygoda, która łączy emocje i współzawodnictwo.

Weronika Swoboda
Weronika Swoboda
2024-02-12
Polecam miejscówkę! Duży wybór gier i wiele pomocnych wskazówek ze strony właściciela:)
Krzysztof Wójcik
Krzysztof Wójcik
2024-02-11
DZISIAJ Z SYNEM ODWIEDZILIMY GAMEROOMS.PL I SYN BYL BARDZO ZADOWOLONY I POWIEDZIAL ZE NASTEPNYM RAZEM WPADNIEMY NA DŁUZEJ I Z KOLEGAMI POZDRAWIAMY
Jarosław Dynowiec
Jarosław Dynowiec
2024-02-11
Byliśmy z dziećmi, fajna zabawa Polecamy serdecznie 🙂
Adriana Zaręba
Adriana Zaręba
2024-02-11
To było to nasze pierwsze spotkanie ze światem gier wirtualnych, potrzebowałyśmy dużo asysty i pomocy i dokładnie to żeśmy dostały. Pan był niezwykle cierpliwy, wyrozumiały, wybrał grę za nas bo byśmy się nigdy chyba nie zdecydowały 😉 Bawiłyśmy się swietnie, chcemy więcej!
Przemysław Koczy
Przemysław Koczy
2024-02-10
Naprawdę fantastyczna zabawa, super sprzęt i organizacja. Gorąco polecamy, zresztą same zdjęcie mówi wszytko ; )
BrązoweOko
BrązoweOko
2024-02-09
Polecam. Super miejsce. Dobrze się bawiliśmy. Pan z obsługi bardzo miły i pomocny. Na pewno wrócimy :))
adam x
adam x
2024-02-09
Super zabawa dzieciak zadowolony i uśmiechnięty. Polecam
Adam Jozefiok
Adam Jozefiok
2024-02-06
Wszystko ok. Miła obsługa, pomocna. Byłem z 8 latkiem i zabawa fajna. Polecam.
Kamila Szadkowska
Kamila Szadkowska
2024-02-06
Sebastian Leśnik
Sebastian Leśnik
2024-02-05
Pełen profesjonalizm, świetny instruktaż i sprzęt, polecam

Obejrzyj nasz Kanał YOUTUBE !

Pomocne strony

Godziny otwarcia:

Wtorek – Piątek       15:00 – 22:00

Sobota – Niedziela  11:00 – 22:00