Phasmophobia 1-4 Graczy 

Internetowy horror psychologiczny. Aktywność paranormalna rośnie i to od Ciebie i Twojego zespołu zależy, czy wykorzystasz cały sprzęt do polowania na duchy, który masz do dyspozycji, aby zebrać jak najwięcej dowodów.

Reiko's Fragments 1-8 Graczy

To nowy sposób gry w VR. Gracz w VR musi uciec z nawiedzonego domu. Kto straszy w tym domu? Reszta ekipy jako widzowie przejmuje kontrolę nad duchami w swoich telefonach.

Mental Hospital 1 Gracz

Szpitala psychiatryczny Santa Monica sprowadzono tam najbardziej beznadziejnych psycholi ze wszystkich stanów! Bierzesz więc kamerę wideo i postanawiasz sprawdzić, co tak naprawdę się tam dzieje. Ale historia, w którą się wplątujesz, jest tak przerażająca, że zapamiętasz ją na całe życie!

The Exorcist: Legion VR 1 Gracz

W tej serii zmierzysz się z szeregiem nadprzyrodzonych istot, gdy Twoja podróż rozpocznie się w Bostonie i zakończy w jednym z najciemniejszych, najbardziej zapomnianych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Ta kolekcja zawiera 'Chapter 1: First Rites', 'Chapter 2: Idle Hands', 'Chapter 3: Skin Deep', 'Chapter 4: Samaritan' i 'Chapeter 5: The Tomb'.

Paranormal Activity The Lost Soul

1 Gracz

Uzbrojony w latarkę odnajdujesz siebie jako odkrywca tego, co wydaje się być spokojnymzwykłym domem w lesistej okolicy. Wkrótce odkryjesz tajemnicę tego, co stało się w tym domu i zawalczysz o przetrwanie w terrorze, który zaczyna na Ciebie polować.

Don't Knock Twice 1 Gracz

Udaj się na wyprawę w głąb wielkiego dworu i wchodź w interakcje z prawie wszystkimi obiektami, jakie tam znajdziesz. Aby znaleźć i uratować swoją córkę, w poszukiwaniu ukrytych wskazówek zaglądniesz do wszystkich zakamarków starego dworu. 

DEVOUR 1-4 Graczy 

Zatrzymaj opętanych kultystów, zanim zaciągną Cię ze sobą do piekła. Uciekaj. Krzycz. Chowaj się. Nie daj się złapać.

FOREWARNED 1-4 graczy 

Kooperacyjny survival horror. Przygotuj się i zagłęb się w ruiny starożytnego Egiptu wraz ze swoim zespołem kolegów archeologów. Zbadaj otaczające cię zjawiska, zbieraj skarby, odkrywaj wiedzę i przetrwaj zło, które czai się w środku.

Blair Witch: VR Edition 1 Gracz

Oparty na opowieści psychologiczny horror, którego akcja rozgrywa się w świecie Blair Witch. Wciel się w Ellisa, byłego policjanta z trudną przeszłością, który dołącza do poszukiwań zaginionego chłopca w legendarnym lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland.

Five Nights at Freddy's: Help Wanted

1 Gracz

Czas ubrudzić sobie ręce. Napraw klaustrofobiczne systemy wentylacyjne, rozwiąż problemy z uszkodzoną animatroniką, która może się aktywować w dowolnym momencie, lub spędź wieczór kuląc się w nocnym biurze ochrony.

Descending 1 Gracz

Horror VR z elementami puzzli. Wcielasz się w nowego właściciela domu, a Twoim celem jest złamanie klątwy rzuconej na posiadłość. Poznasz tajemnice przeszłości i zmierzysz się z przerażeniem, jakie czai się w pokojach. Czy przeżyjesz, czy będziesz ginął w kółko...?

Thief Simulator VR 1 Gracz
Wejdź w skórę prawdziwego złodzieja. Obserwuj swój cel i zbierz informacje które pomogą Ci podczas włamania. Podejmij wyzwanie i okradaj domy z najlepszymi zabezpieczeniami. Zdobywaj nowe gadżety włamywacza i ucz się złodziejskich trików. Sprzedawaj fanty u paserów. Rób wszystko to, co robi prawdziwy złodziej!
The Walking Dead Sints&Sinners
1 Gracz
Staw czoła wszystkim okropnościom, jakie żywi i umarli mogą zaoferować w tej nowej przygodzie VR we wszechświecie The Walking Dead. Podróżuj przez ruiny Nowego Orleanu, walcząc, skradając się, przeszukując i przeżywając każdego dnia, odkrywając tajemnicę miasta w kultowych dzielnicach.
Vanishing Realms 1 Gracz
Vanishing Realms to wciągająca gra RPG zaprojektowana wyłącznie z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Chwyć za miecz i walcz z potworami naturalnej wielkości w epickiej walce wręcz. Eksploruj mistyczne krainy, przechytrzaj magiczne osłony, szukaj zaginionych artefaktów, władaj czarami i stalą, aby stawić czoła mieszkańcom Królestwa Nieumarłych.
theBlu 1 Gracz
theBlu: to głęboko wciągająca seria VR, która pozwala widzom doświadczyć cudu i majestatu oceanu w różnych środowiskach i stanąć twarzą w twarz z niektórymi z najbardziej inspirujących gatunków na świecie.
Vader Immortal 1 Gracz
Wkrocz do odległej galaktyki w roli przemytnika działającego w pobliżu Mustafar, ognistej planety, którą Darth Vader nazywa swoim domem. Znajdziesz się w wielkiej przygodzie, w której możesz doskonalić swoje umiejętności posługiwania się mieczem świetlnym, nawigować w niebezpieczeństwach i stanąć twarzą w twarz z samym Vaderem.
Resident Evil 4 1 Gracz
Agent specjalny Leon S. Kennedy zostaje wysłany na misję, której celem jest uratowanie porwanej córki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przemierzając europejską wieś, musi stawić czoła nowym zagrożeniom, niepodobnym do tradycyjnych ospałych zombie znanych z wcześniejszych części serii.
Star Wars 1 Gracz
Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition pozwala ci stać się bohaterem własnej ekscytującej przygody, pozwalając ci grać na swój sposób z różnymi poziomami trudności, bronią bojową i wciągającymi opowieściami, które pokazują, jak działania jednej osoby mogą zmienić galaktykę.
Roblox VR 1-4 Graczy
Mnóstwo gier społecznościowych teraz w wersji VR.
In Death 1 Gracz
In Death wcielasz się w łucznika, który walczy w zaświatach. Akcja toczy się w czyśccu, niebie i piekle, które zostały opanowane przez zombie, templariuszy, bezgłowych mnichów i wielu innych przerażających wrogów.
Richie's Plank Experience 1 Gracz
Stoisz na desce na wysokości 80 pięter. Drżą Ci kolana, wilgotnieją dłonie. Czy dotrwasz do końca? Richie's Plank pozwoli Ci doświadczyć niemożliwego. Chcesz przekonać się, jak to jest być superbohaterem? Oto Twoja szansa. Lataj nad miastem i gaś wybuchające pożary.
Moss 1 Gracz
Moss™ jest grą z gatunku przygodowych gier akcji z elementami łamigłówek. Zawiera klasyczne elementy tworzące wspaniałą grę – jak intrygujące postaci, porywająca walka oraz czekający na odkrycie świat.

Eye of the Temple 1 Gracz

To gra VR, która pozwala eksplorować rozległą i zdradziecką świątynię własnymi stopami. Utrzymuj równowagę, przechodząc od jednego ruchomego bloku do drugiego, unikając pułapek i rozwiązując zagadki z pochodnią i biczem w dłoni.

Home - A VR Spacewalk 1 Gracz
Wyjdź w przestrzeń kosmiczną 250 mil nad Ziemią. Jako astronauta przebywający na stacji ISS podróżujesz wokół Ziemi. Spacerujesz w przestrzeni kosmicznej pozbawionej grawitacji, podziwiając piękne widoki i przeżywając niezapomniane chwile.
Half-Life: Alyx 1 Gracz
Akcja Half-Life: Alyx rozgrywa się pomiędzy pierwszą a drugą częścią cyklu Half-Life. Wcielamy się w tytułową bohaterkę, Alyx Vance, która wraz ze swoim ojcem prowadzi badania na temat słabości Kombinatu – potężnej grupy obcych kontrolujących Ziemię.

Ark Park  1 Gracz

Przygoda w parku jurajskim, naturalnym środowisku dinozaurów. Do zwiedzania mamy wiele lokalizacji - tropikalną dżunglę, jak i ośnieżone, wysokogórskie szczyty, czy też rozległe stepy. Ponadto, w grze jest zoo, gdzie możemy bawić się ze stworzeniami, których geny udało nam się znaleźć – mowa zarówno o głaskaniu, jak i karmieniu, czy nawet ich malowaniu.

Everest VR     1 Gracz
Poznaj Everest w 5 kultowych scenach. Przygotuj się do ekspedycji w Basecamp, przemierz przerażające lodospady Khumbu, wspinaj się po zawrotnej Lhotse Face, aby przenocować w obozie 4, wspinaj się na niebezpieczny stopień Hillary i ostatecznie podbij szczyt Everestu.

Asgard's Wrath 1 Gracz

Zostań kolejnym wielkim bogiem Asgardu, zanurzając się w legendarnym świecie mitologii nordyckiej. Opętaj różne klasy śmiertelnych bohaterów, rozwiązuj zagadki większe niż życie i przekształcaj zwierzęta w wojowniczych towarzyszy, których poprowadzisz do bitwy.

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt

HORRORY

AKCJA PRZYGODA

LOGICZNE

SPORTOWE

STRZELANIE

PAGAN PEAK 1 Gracz

VR zabiera gracza w podróż do najciemniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Gracz trafia do tajemniczej alpejskiej chaty, schwytany przez zabójcę KRAMPUSA. Jedyną szansą na ucieczkę jest zbadanie chaty i rozwiązanie zagadek, które zadał zabójca, wnikając coraz głębiej w jego psychikę. Wciel się w detektywa i psychologa, aby przezwyciężyć sztuczki zabójcy i wyjść z życiem...

Please don't touch anything1Gracz
Zastępując korzystającego z toalety kolegę, trafiasz na jego stanowisko pracy. Widzisz tajemniczą konsolę i zielony ekran przedstawiający rozpikselowany obraz jakiegoś miasta. Tuż obok dostrzegasz zaś wielki czerwony przycisk z prostą instrukcją: „niczego nie dotykaj”! Naciśnij przycisk raz lub wielokrotnie. Twoje działania będą mieć konsekwencje.