Druk Zgody

Regulamin

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Higiena i Bezpieczeństwo

Gogle i kontrolery są czyszczone i dezynfekowane po każdym użyciu. Dodatkowo wyposażone są w specjalne silikonowe wymieniane nakładki.

Staramy się tak dobierać tytuły gier, żeby nie wywoływać efektu choroby lokomocyjnej. Planujcie wizyty u nas, gdy jesteście zdrowi i wypoczęci. Jeśli jednak poczujesz się źle usiądź, odpocznij i poinformuj o tym fakcie obsługę. Zrób sobie przerwę i spróbuj mniej wymagającej gry.

W większości jest to zależne od indywidualnych warunków zdrowotnych użytkownika. Ograniczenia są takie same jak w przypadku gier komputerowych, czy „Wesołego miasteczka”. Jest to aktywna rozrywka, gdzie na pewno dużo będziecie się poruszać. Więc jeżeli zamierzasz do nas przyjść na dłużej, weź znajomych i wymieniajcie się goglami, tak aby każdy z Was mógł odpocząć.

Tak, jak najbardziej. Gogle OCULUS dostosowane są do gry w okularach. Dodatkowo można użyć wkładek dystansowych dla poprawy widzenia.

Rezerwacje
Wyposażenie Salonu Gier VR

OCULUS QUEST 2 to pierwsze bezprzewodowe gogle, jesteś wolny od jakichkolwiek kabli i pierwszy raz w sprzęcie VR wprowadzono śledzenie ruchu rąk bez kontrolerów (opcja eksperymentalna). Okulary wykonane w najnowszej technologii. Najnowszy procesor Qualcomm, rozdzielczość 1830x1920 pikseli na oko, poszerzony obszar widoczności, kinowy dźwięk pozycyjny 3D z wbudowanych głośników kierunkowych. Ergonomiczne kontrolery ruchu.

W naszej ofercie mamy ponad 70 tytułów dla każdego rodzaju użytkownika. Gry edukacyjne dla dzieci i najmłodszych, logiczne i łamigłówki dla tych co nie lubią przemocy w grach. Akcja i przygoda dla poszukujących wrażeń, dla tych co lubią sport i dużo ruchu w czasie gry też coś mamy. No i oczywiście dla tych co strzelają i potrzebują mocną dawkę adrenaliny w grach mamy bogatą ofertę. Stale powiększamy naszą bibliotekę, abyście mogli skorzystać z najnowszych tytułów. Cała lista gier dostępna jest tutaj.

Stanowisko to przestrzeń 2,5x2,5m2, wyposażone w gogle OCULUS QUEST2 plus dwa kontrolery i bezprzewodowe słuchawki. Dodatkowo osoby towarzyszące mogą siedząc na kanapach oglądać postępy rozgrywki na 55" monitorach.

Bardzo prosto! Mamy dwa sposoby:

Rezerwacja online – wejdź na stronę, znajdź wolny termin i wypełnij prosty formularz.
Rezerwacja telefoniczna – jeśli masz jakieś pytania zadzwoń (503060366) i ustalimy wszystko w krótkiej rozmowie.

Tak jak najbardziej oferujemy takie formy zabawy. W zakładce Vouchery można zamówić kupony upominkowe. Można też skontaktować się telefonicznie (503060366) i ustalimy wszystkie szczegóły.

Tak mamy takie gry w naszej bibliotece. Najmłodsi mogą malować, rysować, budować konstrukcje w wirtualnych przestrzeniach. Układać puzzle 3D, wykonywać różne zadania w wirtualnym świecie.

Producenci gogli VR ustanowili dolną granicę wieku na 12 lat poniżej której niezalecane jest długotrwałe używanie zestawów VR. Jednak godzina lub dwie gry w większych odstępach czasu, pod kontrolą dorosłych, nie powinna mieć wpływu na zdrowie młodszego dziecka.

Mamy dwa stanowiska do gry VR. Pozwala to na zabawę we własnym gronie w kameralnej atmosferze i z zachowaniem prywatności dla 1 do 6 graczy. Dodatkowo stanowiska wyposażone są w monitory 55", na których można oglądać postępy aktualnie grających.

Tak mamy w naszej ofercie już ponad 20 tytułów z opcją multiplayer. W niektóre gry można grać w systemie PARTY, czyli osoba po osobie i wygrywa najlepszy wynik.

To zależy od czasu jaki jest zarezerwowany. Zwykle w dwie godziny można zagrać w 5-8 tytułów a w jedną godzinę około 2-3 tytułów.

Kontakt

gamerooms.pl@gmail.com

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

Godziny otwarcia

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00