12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

12:00 - 22:00

09:00 - 22:00

09:00 - 22:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

Godziny otwarcia

40-017 Katowice

ul. Graniczna 29

gamerooms.pl@gmail.com

Kontakt

To zależy od czasu jaki jest zarezerwowany. Zwykle w dwie godziny można zagrać w 5-8 tytułów a w jedną godzinę około 2-3 tytułów.

Tak mamy w naszej ofercie już ponad 20 tytułów z opcją multiplayer. W niektóre gry można grać w systemie PARTY, czyli osoba po osobie i wygrywa najlepszy wynik.

Mamy dwa stanowiska do gry VR. Pozwala to na zabawę we własnym gronie w kameralnej atmosferze i z zachowaniem prywatności dla 1 do 6 graczy. Dodatkowo stanowiska wyposażone są w monitory 55", na których można oglądać postępy aktualnie grających.

Producenci gogli VR ustanowili dolną granicę wieku na 12 lat poniżej której niezalecane jest długotrwałe używanie zestawów VR. Jednak godzina lub dwie gry w większych odstępach czasu, pod kontrolą dorosłych, nie powinna mieć wpływu na zdrowie młodszego dziecka.

Tak mamy takie gry w naszej bibliotece. Najmłodsi mogą malować, rysować, budować konstrukcje w wirtualnych przestrzeniach. Układać puzzle 3D, wykonywać różne zadania w wirtualnym świecie.

Tak jak najbardziej oferujemy takie formy zabawy. W zakładce Vouchery można zamówić kupony upominkowe. Można też skontaktować się telefonicznie (503060366) i ustalimy wszystkie szczegóły.

Bardzo prosto! Mamy dwa sposoby:

Rezerwacja online – wejdź na stronę, znajdź wolny termin i wypełnij prosty formularz.
Rezerwacja telefoniczna – jeśli masz jakieś pytania zadzwoń (503060366) i ustalimy wszystko w krótkiej rozmowie.

Stanowisko to przestrzeń 2,5x2,5m2, wyposażone w gogle OCULUS QUEST2 plus dwa kontrolery i bezprzewodowe słuchawki. Dodatkowo osoby towarzyszące mogą siedząc na kanapach oglądać postępy rozgrywki na 55" monitorach.

W naszej ofercie mamy ponad 70 tytułów dla każdego rodzaju użytkownika. Gry edukacyjne dla dzieci i najmłodszych, logiczne i łamigłówki dla tych co nie lubią przemocy w grach. Akcja i przygoda dla poszukujących wrażeń, dla tych co lubią sport i dużo ruchu w czasie gry też coś mamy. No i oczywiście dla tych co strzelają i potrzebują mocną dawkę adrenaliny w grach mamy bogatą ofertę. Stale powiększamy naszą bibliotekę, abyście mogli skorzystać z najnowszych tytułów. Cała lista gier dostępna jest tutaj.

OCULUS QUEST 2 to pierwsze bezprzewodowe gogle, jesteś wolny od jakichkolwiek kabli i pierwszy raz w sprzęcie VR wprowadzono śledzenie ruchu rąk bez kontrolerów (opcja eksperymentalna). Okulary wykonane w najnowszej technologii. Najnowszy procesor Qualcomm, rozdzielczość 1830x1920 pikseli na oko, poszerzony obszar widoczności, kinowy dźwięk pozycyjny 3D z wbudowanych głośników kierunkowych. Ergonomiczne kontrolery ruchu.

Wyposażenie Salonu Gier VR
Rezerwacje

Tak, jak najbardziej. Gogle OCULUS dostosowane są do gry w okularach. Dodatkowo można użyć wkładek dystansowych dla poprawy widzenia.

W większości jest to zależne od indywidualnych warunków zdrowotnych użytkownika. Ograniczenia są takie same jak w przypadku gier komputerowych, czy „Wesołego miasteczka”. Jest to aktywna rozrywka, gdzie na pewno dużo będziecie się poruszać. Więc jeżeli zamierzasz do nas przyjść na dłużej, weź znajomych i wymieniajcie się goglami, tak aby każdy z Was mógł odpocząć.

Staramy się tak dobierać tytuły gier, żeby nie wywoływać efektu choroby lokomocyjnej. Planujcie wizyty u nas, gdy jesteście zdrowi i wypoczęci. Jeśli jednak poczujesz się źle usiądź, odpocznij i poinformuj o tym fakcie obsługę. Zrób sobie przerwę i spróbuj mniej wymagającej gry.

Gogle i kontrolery są czyszczone i dezynfekowane po każdym użyciu. Dodatkowo wyposażone są w specjalne silikonowe wymieniane nakładki.

Higiena i Bezpieczeństwo

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Regulamin

Druk Zgody